LUKO2.com - Archív zpráv a novinek,Novinky 2007, I. - II.

LUKO2.com

LUKO2.com

Cestování

Levné letenky

Ubytování

Půjčovna aut

Zdymadla

Informace o webu

Zdymadla

>> mapa webu
>> archív novinek
>> propagace webu
>> statistika návštěvnosti
>> odkazy na partnerské weby

Sponzorované odkazy

 

Archív aktualizací webu - 2007 - I. - II. čtvrtletí

14.6.2007 - 100 000 návštěvníků od založení webu

Po necelém roce a půl existence těchto stránek jsem dnes oslavil kulatiny, jelikož dnes ve večerních hodinách přibrouzdal na můj web již stotisící návštěvník. Představa že si moje písmenka přečetlo celé město Ústí nad Labem je pro mne naprosto děsivá. Zřejmě asi informace o tom jak kde co levně sehnat někoho zajímají. Každopádně díky za přízeň.

 8.6.2007 - Ibiza - průvodce na cestu

Jako kompenzaci za dlouhou odmlku přináším nový průvodce z mých cest po Středomoří. Ačkoliv na bílém ostrově lásky mnoho Čechů nepotkáte a u baru si pokecáte leda tak s Němkami či Britkami, přesto stojí určitě jeden z Baleárských ostrovů za návštěvu. Ostrov Ibiza nabízí jak pestrou noční zábavu, tak i krásné zátoky k lenošení pod modrou oblohou.

9.5.2007 - Propagační ikona - odkazy na web

Ačkoliv by to měla být asi jedna z prvních věcí kterou by měl člověk při založení webu vytvořit, přesto jsem se k výrobě jednoduché odkazové ikony dostal až v době kdy tyto stránky shlédlo přes 70 tis. návštěvníků. Pokud se rozhodnete ikonku umístit na své stránky, tak předem díky.

1.5.2007 - Statistika návštěvnosti - nový hosting

Přechod na nový hosting ohlášený přesně před měsícem přinesl již své první ovoce, což je jasně patrné z tabulky měsíční návštěvnosti. Dle mého příkladu je zřejmé, že pokud doposud využíváte služeb některého z free hostingu, pak stoprocentně není využit potenciál Vašeho webu, což je zapříčiněno zejména výpadky a nedostupností serveru.

26.4.2007 - Low cost airlines - letenka za 8,- od TUIfly

Pokud bydlíte stejně jako já na severu Čech, pak můžete dnes večer od 18:00 využít lákavé nabídky a koupit si letenku u společnosti TUIfly za libovejch 8,- Euro. Letenky jsou nabízeny pouze pro odlety/přílety z Lipského letiště (LEJ). Doporučuji koupit letenku do Salzburgu a vyrazit omrknout Orlí hnízdo Adolfa Hitlera v oblasti Berchtesgaden, případně do Neapole a pak přeplout na Capri.

24.4.2007 - Orlí hnízdo - průvodce na cestu

Hitlerovo Orlí hnízdo je jedno z nejkrásnějších míst v Německu kam jsem se chtěl vždycky podívat, ale nikdy nenastala taková konstelace hvězd abych tam zavítal. Adolfův dárek k narozeninám předčil má očekávání, díky čemuž jsem musel ihned po návratu domů sepsat průvodce na cestu, který pro Vás bude určitě zajímavým tipem na výlet.

20.4.2007 - Tanzánie - nová země v landlistu

Tak abych už konečně po dlouhé době načal další desítku, tak přidávám do landlistu novou zemi z afrického kontinentu, kde jsem v minulých dnech oslavil již šedesátou navštívenou zemi. Asi je to shoda náhod, ale už poslední 50. kulatiny jsem slavil na africkém kontinentě. No nechám se překvapit, na kterém místě světa to bude příště. Pokud to nebude Island, tak už teď je jasné že to v Evropě nebude.

4.4.2007 - Nový rychlostní rekord TGV - 574.8 km/h - tip na výlet

Svézt se s TGV plnou parou (320 km/h) je snem každého cestovatele. Jestliže jste tak doposud neučinili, pak mám pro Vás tip jak na to. Kupte si libovou letenku do Paříže se SkyEurope, pak zabukujte jízdenku do Nice na TGV (www.idtgv.com). No a nakonec opět letenku se SkyEurope do Vídně, odkud se levně dostanete busem se Student Agency. Při troše štěstí a umění nákupu levných letenek lze pořídit výlet i za 80,- Euro.

2.4.2007 - Nízkonákladové letenky - Asie za 10.600,-Kč z LGW

Pokud už teď víte že byste chtěli na podzim vyrazit do Asie poznat nová místa a hledáte levnou letenku, pak Vás může tato nabídka zaujmout. Jedná se o akční nabídku nízkonákladové letecké společnosti Oasis Hong Kong Airlines (č. 23). Odlet je z Londýna Gatwicku a rezervace je nutná do 7. dubna.

1.4.2007 - Nový hosting

V průběhu března jsem přešel k jinému poskytovateli hostingu, tudíž by už neměla nastat situace, kdy vždy v druhé polovině měsíce byl překročen měsíční přenos dat, čímž se stal web nedostupný a zároveň jsem byl nucen web neaktualizovat novými informacemi. Aby jsem pokryl nově zvýšené náklady, tak jsem na stránky umístil reklamu od Google.

10.3.2007 - Tropický ostrov - Karibik za humny

Pro ty z Vás, kteří jste ještě dostatečně nenakrmili porcelánové prasátko pro cestu do skutečného karibského ráje, mám výborný tip jak si spravit chuť. Stačí si přečíst zajímavý článek s postřehy o cestě do aquaparku v německém Krausnicku.

26.2.2007 - Vízová povinnost - Moldavsko

Pokud máte v plánu letos navštívit Moldavsko, tak se již nemusíte zabývat problémem kde obdržet vízum do této země, jelikož tato byrokratická bariéra byla již počátkem letošního roku zrušena.

5.1.2007 - Low cost airlines - akční letenky na zimu od EasyJetu

Od dnešního dne až do 10. ledna lze koupit u easyJetu libové letenky do všech jeho destinací, včetně Prahy na lety v období od 24. ledna až do 24. března 2007.

< zpět | DÁLE >

                                                                                                     Copyright © LUKO2.com                                                  Kontakt - Mapa webu

Capri - Fuerteventura - Gran Canaria - Ibiza - Irsko - Kanárské ostrovy - Kypr - Madeira - Orlí hnízdo - Tenerife - Letenky - Ubytování - Půjčovna aut