LUKO2.com - Archív zpráv a novinek,Novinky 2006,III. - IV.

LUKO2.com

LUKO2.com

Cestování

Levné letenky

Ubytování

Půjčovna aut

Zdymadla

Informace o webu

Zdymadla

>> mapa webu
>> archív novinek
>> propagace webu
>> statistika návštěvnosti
>> odkazy na partnerské weby

Sponzorované odkazy

 

Archív aktualizací webu - 2006 - III. - IV. čtvrtletí

5.12.2006 - Letenky po Evropě za 6 Euro all incl.

Dnes od 16:00 si můžete zakoupit jednosměrnou letenku po Evropě na leden, únor a březen za neuvěřitelných € 6,- včetně všech tax. Jedná se o německou společnost HLX a tak jsou veškeré odlety od našich západních sousedů. Akce je časově omezena pouze po dobu pěti dnů.

17.11.2006 - EasyJet - akční letenky na zimu

Od dnešního dne až do 21. listopadu lze koupit u easyJetu libové letenky do všech jeho destinací, včetně Prahy na lety v období od 17. listopadu až do 24. března 2007.

14.11.2006 - Letenky po Evropě za 7 Euro all incl.

Dnes od 18:00 si můžete zakoupit jednosměrnou letenku po Evropě na leden a únor za neuvěřitelných € 7,- včetně všech tax. Jedná se o německou společnost HLX a tak jsou veškeré odlety od našich západních sousedů. Akce je časově omezena pouze po dobu pěti dnů.

7.11.2006 - Low Cost Airlines - nová společnost

Mezi již existující aerolinie v Evropě jsem přidal leteckou společnost Clickair, která letos nově začíná létat z domovského letiště v Barceloně a zároveň bude od února létat i do Prahy. Při této příležitosti se dá koupit zpáteční letenka již za 29,- pro období mezi 01.02. - 15.03.2007.

17.9.2006 - Odkazy na partnerské weby

Založil jsem nově sekci, kde nejdete odkazy na partnerské weby, tj. stránky které obsahují kvalitní informace zabývající se zejména cestováním a zároveň odkazují i na tento web.

9.9.2006 - Oasis Hong Kong Airlines - levně do Asie

Kdo plánuje letošní zimu strávit v Asii a hledá na internetu levnou letenku do Hong Kongu, pak může využít nabídku nově začínající letecké společnosti Oasis nabízející za rozumné peníze odlety z Londýna. V budoucnosti se pak dočkáme i odletů i ze sousedního Německa, čímž se stane jejich nabídka více atraktivnější.

20.8.2006 - Low Cost Airlines - Austrálie a Oceánie

Přináším poslední část ze série přehledů nízkonákladových leteckých společností z celého světa. Pokud se chystáte navštívit Austrálii, pak lze snadno za velmi zajímavý peníz navštívit i některé ostrovy v Oceánii, kam není potřeba vízum.

9.8.2006 - Low Cost Airlines - Afrika

I když je v Africe díky malému počtu vyspělých států letecká doprava ve srovnání s jinými kontinenty méně rozšířená, přesto i těch pár jakoby low cost společností jsem přidal k ostatním již existujícím stránkám.

1.8.2006 - Návštěvnost webu

Ačkoliv byl červen doposud nejúspěšnější měsíc co se týče počtu přístupů v daném období, tak červenec pro změnu přivítal již desetitisícího návštěvníka a vytvořil novou metu v počtu návštěv za jeden den.

29.7.2006 - Návrat ze Skandinávie

Po návratu z více jak třínedělní cesty po všech státech Skandinávského poloostrova můžu konstatovat, že mám již procestované všechny evropské státy mimo Islandu. Ten se chystám též navštívit, ale doposud tomu brání cena letenky, kterou se mi nepodařilo sehnat za libovku.

4.7.2006 - Low Cost Airlines - Asie

Kdo má naplánovanou cestu do Asie a při té příležitosti by rád navštívil v krátké době více zajímavých míst, může využít pestrou nabídku nízkonákladových společností v Indii, nebo v jihovýchodní Asii. Za libové peníze lze na otočku zaletět z Thajska do Macaa a zároveň zavítat i do Hongkongu.

< zpět | DÁLE >

                                                                                                     Copyright © LUKO2.com                                                  Kontakt - Mapa webu

Capri - Fuerteventura - Gran Canaria - Ibiza - Irsko - Kanárské ostrovy - Kypr - Madeira - Orlí hnízdo - Tenerife - Letenky - Ubytování - Půjčovna aut