LUKO2.com - Archív zpráv a novinek,Novinky - 2006 - II.

LUKO2.com

LUKO2.com

Cestování

Levné letenky

Ubytování

Půjčovna aut

Zdymadla

Informace o webu

Zdymadla

>> mapa webu
>> archív novinek
>> propagace webu
>> statistika návštěvnosti
>> odkazy na partnerské weby

Sponzorované odkazy

 

Archív aktualizací webu - 2006 - II. čtvrtletí

27.6.2006 - Low Cost Airlines - Amerika

Provedl jsem nepatrnou aktualizaci stávajícího seznamu aerolinek, které mají základnu v Evropě a přidal jsem další stránku se společnostmi, jejichž letadla mají základnu na americkém kontinentě. Ve srovnání s Evropou je v „Novém světě“ low cost společností daleko méně, než by se mohlo zdát.

5.6.2006 - Budoucnost zahraniční politiky ČR

Po sečtení všech hlasů v letošních volbách a rozdělení mandátů jednotlivým politickým stranám, nás zřejmě čekají dlouhá politická jednání než vznikne nová vláda. Doufám že z boje o křesla vzejde kvalitní ministr zahraniční, který se bude více snažit v oblasti rušení vízové povinnosti i u jiných zemí, než jen u Kanady a USA. Ve srovnání se západními sousedy a starými členy EU je náš seznam bezvízových zemí poněkud tristní.

2.6.2006 - Archív novinek - starší aktualizace webu

Po návratu zpět domu ze slunečného Tenerife místo plavek oblékám sáčko a rychle mířím na dvoudenní pobyt ve volební komisi, kde budu jako člen dohlížet na průběh voleb. A aby se tato úvodní stránka neustále nenafukovala, tak jsem starší zprávy přesunul do archívu, kde se bude nacházet historie veškerých novinek umístěných na této úvodní stránce.

27.5.2006 - Madeira - rady a tipy na cestu

Jelikož mě tento ostrov při mé lednové návštěvě velice nadchl, tak jsem informace o něm zpracoval přednostně, ačkoliv na zpracování informačního průvodce čeká mnoho jiných destinací, které jsem navštívil již dříve. Pokud nevíte kam vyrazit na výlet a máte rádi toulky přírodou, tak Madeira Vás určitě nezklame. A protože tady v Česku to s létem vypadá zatím bledě, tak já zvedám kotvy a odjíždím opět za sluníčkem.

20.5.2006 - Kniha návštěv - vzkazy, dotazy, připomínky

Pro snazší a rychlejší komunikaci s návštěvníky toho webu jsem spustil stránku, kde se můžete zeptat na jakékoliv dotazy kolem cestování a věcí související s obsahem těchto stránek.

14.5.2006 - Low Cost Airlines - Evropa

Po delší pauze, kterou jsem strávil v příjemném prostředí na ostrově Ibiza, přináším seznam nízkonákladových společností operujících v Evropě. Kdo má hluboko do kapsy a za libové peníze chce poznat různé kouty našeho malého kontinentu, pak při včasné koupi letenky ho to nemusí vyjít na nehorentní sumu.

1.5.2006 - Návštěvnost webu - statistika

V dubnu byla překročena hranice 1000 přístupů k webu od začátku tohoto roku, kdy byl spuštěn. Měsíc duben byl zatím celkově nejúspěšnější, předchozí měsíce měly pomalejší náběh z důvodu pomalé indexace nových stránek webovými vyhledávači.

26.4.2006 - Ostrov Capri - rady a tipy na cestu

V tomto měsíci začal z Prahy létat za libové peníze nízkonákladový dopravce SkyEurope do italské Neapole, což využije nejeden student s omezeným rozpočtem. Na českém internetu však není k dispozici mnoho stránek s praktickými informacemi o tomto ostrově a tak ty nejdůležitější jsem sepsal do několika stránek.

21.4.2006 - Mapa webu - sitemap

Jelikož některé vyhledávače, přesněji řečeno jejich roboti mají problémy při identifikaci všech stránek nacházejících se na tomto webu, tak jim vycházím vstříc s jednoduchým přehledem na jedné stránce.

15.4.2006 - Letiště Berlín Schőnefeld - parkování zdarma

Poslední dobou se začíná toto bývalé východoněmecké letiště slušně rozvíjet, stále více společností odtud nabízí své levné lety po Evropě a tak zláká nejednoho českého cestovatele. Pro ulehčení starostí při zjišťování možností kam zapíchnout svůj vůz nabízím tu absolutně nejlevnější variantu.

9.4.2006 - Povodeň v Ústí nad Labem - fotky

Přírodní katastrofa, která postihla velkou část naší země opět napáchala mnoho škod na majetku a také bohužel přinesla i ztráty na životech. Pro přehled o rozsahu povodní, jsem se pokusil zachytit pro přiblížení situace několik typických snímků ze severočeské metropole na dolním toku Labe.

3.4.2006 - Letiště Mnichov - parkování zdarma

Přináším další postřehy z mých návštěv u našich západních sousedů jak pořídit levné parkování tentokrát na letišti v Mnichově. Pokud přemýšlíte o koupi levné letenky z tohoto významného dopravního uzlu, ale nevíte kam zaparkovat svůj vůz aniž by to stálo nějaké Euro, tak následující řádky Vám snad napomohou v rozhodování.

< zpět | DÁLE >

                                                                                                     Copyright © LUKO2.com                                                  Kontakt - Mapa webu

Capri - Fuerteventura - Gran Canaria - Ibiza - Irsko - Kanárské ostrovy - Kypr - Madeira - Orlí hnízdo - Tenerife - Letenky - Ubytování - Půjčovna aut