LUKO2.com - Fotky,Fotoreportáže,Informace o webu

LUKO2.com

LUKO2.com

Cestování

Levné letenky

Ubytování

Půjčovna aut

Zdymadla

Personal

>> autor
>> kontakt
>> kniha návštěv

Informace o webu

>> mapa webu
>> archív novinek
>> propagace webu
>> statistika návštěvnosti
>> odkazy na partnerské weby

Luko2 > ZDYMADLA

Personal - Fotoreportáže - Informace o webu

Zde najdete pár základních informací o těchto stránkách, kontakt na mou osobu a v budoucnu i mnoho dalších zajímavostí, které jsou neméně důležité, ale nehodí se již do žádné z ostatních rubrik, které jsou úzce zaměřené.

Personal

V této sekci se nacházejí nejzákladnější věci, které obsahuje snad každý web. Základní informace o autorovi, i když prozatím jen zkrácené, pak samozřejmě kontakty na mou osobu a místo pro zanechání vzkazu či dotazu, respektive kniha návštěv.

Fotoreportáže

Významné události které se mi podařilo zachytit objektivem fotoaparátu. Povodně které nás v Ústí nad Labem poslední dobou potkávají velmi často mezi ně rozhodně patří. Časem přibudou i další zajímavé akce, jenž se pokusím zachytit mým fotoaparátem.

Informace o LUKO2.com

Zde se postupně budou nacházet veškeré základní informace o webu. Samozřejmostí je mapa webu pro snadný přehled a orientaci v rubrikách jak pro návštěvníky, tak i roboty webových vyhledávačů. V neposlední řadě přibude i komentář o historickém vývoji těchto stránek s archívem novinek. Naleznete zde i statistiku návštěvnosti stránek od jejího vzniku až po současnost, včetně propagační ikony mého webu a nakonec odkazy na webové stránky se kterými spolupracuji.

Povodně v Ústí - 2006

Povodně,Ústí nad Labem,Povodeň Labe 2006

                                                                                                     Copyright © LUKO2.com                                                  Kontakt - Mapa webu

Capri - Fuerteventura - Gran Canaria - Ibiza - Irsko - Kanárské ostrovy - Kypr - Madeira - Orlí hnízdo - Tenerife - Letenky - Ubytování - Půjčovna aut