Gran Canaria,Tenerife,Fuerteventura,Levné ubytování,Hotel

LUKO2.com

LUKO2.com

Cestování

Levné letenky

Ubytování

Půjčovna aut

Zdymadla

>> Kanárské ostrovy - letenky
>> Kanárské ostrovy - cestování
>> Kanárské ostrovy - ubytování
>> Gran Canaria
>> Tenerife
>> Fuerteventura
>> Kanárské ostrovy - mapa
>> Kanárské ostrovy - kniha návštěv

Sponzorované odkazy

 

Sponzorované odkazy

 

Luko2 > cestování > KANÁRSKÉ OSTROVY - LEVNÉ UBYTOVÁNÍ, HOTEL

Kanárské ostrovy - Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura, levné ubytování, nejlevnější hotel, hostel, apartmán

Možnosti ubytování

Vybrat si z nepřeberného množství hotelů, které se na nejvíce turisticky navštěvovaných Kanárských ostrovech nacházejí je velice jednoduché, pokud si jako první kritérium zvolíte cenu, jelikož levného ubytování není neomezeně. Ačkoliv je konkurence vysoká, nové hotely se stále staví, z nichž je většina pouze čtyř nebo pěti hvězdičková, je nabídek cenově přijatelných hotelů na dobrém místě relativně málo. Jinými slovy řečeno, pokud by neexistovala dnešní široká nabídka ubytování s velikými slevami na internetu, jen těžko by se Vám podařilo sehnat na blid levné ubytování po příjezdu.

Ten kdo chce minimalizovat náklady za ubytování na minimum a přesto míst střechu pod hlavou, případně nějaké ty švédské stoly k snídani, by na ostrovy Gran Canaria, Tenerife či Fuerteventura neměl rozhodně vyrážet v období letních prázdnin, kdy je u nás teploučko a jakýkoliv vesnický rybník je teplejší než chladný Atlantik. Ceny za ubytování dosahují nejvyšších hodnot právě v období od července do srpna, kdy i za jednoduché apartmány bez jídla se platí dosti vysoké ceny. Mohlo by se zdát, že většinu návštěvníku na Kanárech tvoří zejména turisté odjinud nežli ze Španělska. Bohužel šedesát procent návštěvníků jsou občané přejíždějící z kontinentálního Španělska, a tak veškeré ceny ubytování stoupají a klesají přesně podle státních svátků a prázdnin, které probíhají dle španělského kalendáře.

Před případným rozhodování o lokalitě kde se budete chtít ubytovat je důležité vědět, zda budete mít po celou dobu pobytu k dispozici auto, jež nabízí půjčovna aut, nebo budete odkázáni na hromadnou autobusovou dopravu. Pokud budete po celou dobu pobytu volní jako pták a budete Vám stát před dveřmi stroj na dvou či čtyřech kolech, pak si můžete dovolit si rezervovat ubytování na místech které jsou buď obtížně dostupná autobusem, respektive tam zajíždějí autobusy pouze několikrát za den, nebo nejsou atraktivní pro běžné koupáky kteří vyžadují ubytování v naprosté blízkosti moře. Odměnou by měla být samozřejmě nízká cena, kterou za levné ubytování zaplatíte

V případě, že se nebudete chtít díky velké rozloze ostrovů Gran Canaria, Tenerife a Fuerteventura vracet každý den z výletu několik desítek kilometrů zpět do postýlky v hotelu, pak zaparkovat auto kdekoliv v přírodě není díky velké rozloze ostrovů problém. Při hledání dobrého místa kde dávat liškám na dobrou noc, se budete spíše setkávat pouze buď s velmi příkrým terénem, kamennými zídky, nebo prašnými pláněmi kde je na kilometry vidět zaparkované auto z každého rohu. Při troše snahy však dobré místo pro nocování najdete vždy.

Nejlevnější ubytování

Ačkoliv na Kanárské ostrovy jezdí naprostá většina turistů s cestovními kancelářemi, kteří mají levné ubytování zajištěné již od CK, přesto není někdy na škodu se na internetu poohlédnout po cenách kolik vybrané ubytování v katalogu skutečně stojí. Po odečtení nákladů za ubytování, pak lze snadno zjistit kolik peněz zbývá na letenku a zisk cestovní kanceláře. Snadno tak můžete zjistit, že výdělky jsou to více než luxusní.

Jelikož už je nenávratně pryč doba, kdy bylo obtížné si samostatně sehnat levné letenky a vyrazit tak na Kanárské ostrovy po vlastní ose, není od věci vědět kolik stojí případné nejlevnější ubytování. Jak už to ve většině případů bývá, nejlevnější ubytování nabízejí levné hostely, které naleznete v celosvětové databázi hostelů. Na Kanárských ostrovech jich však mnoho nenaleznete, a těch několik hostelů nenabízí závratně levné ubytování, nežli zavedené velkokapacitní hotely se stovkami pokojů. Jedinou výhodu kterou Vám hostel nabízí, jsou konstantní ceny po celý rok, jež se na rozdíl od ostatních ubytovacích zařízení nemění. Důvodem je v naprosté většině jejich poloha, která pro klasického koupáka není atraktivní.

V následující tabulce naleznete nejlevnější ubytování na ostrovech Gran Canaria, Tenerife a Fuerteventura. Veškeré ceny jsou uvedeny za jednu osobu/noc při plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji a pobytem minimálně na tři noci. Při delší době pobytu jsou ceny ubytování levnější v řádu desítek centů za noc. I když se budete chtít ubytovat bez stravy a většinu času strávíte poznáváním ostrova mimo hotel, přesto doporučuji si připlatit nějaké to euro za ubytování v hotelovém komplexu, kde poměr nabízených služeb za zaplacené peníze je v naprosté většině výborný. V případě že Vám nebudou vadit relativně pozdní snídaně a brzké večeře, pak investované peníze do polopenze se určitě vyplatí, jelikož při stolování formou švédských stolů naprosto s přehledem projíte více než co zaplatíte.

Gran Canaria - nejlevnější ubytování

Falow Hostel - C/Alfredo Calderon 25, Las Palmas - nic extra, lepší jsou komplexy € 9,-
Hostal Alcaravaneras - Luis Antunez 22, Las Palmas € 12.50,-
Hotel Vista Dorada - Cl Einstein s/n, Maspalomas - polopenze za € 25.40,- € 13,-
Koka Apartments - Av. Tenerife 17, Playa del Ingles € 13.30,-
Bungalow Vista Oasis - Cl Einstein 6, Maspalomas € 13.60,-
Hotel Los Nardos - Av. Miramar 4, Playa del Ingles € 14.80,-
Las Tejas - Av. de Madrid 39, Playa del Ingles € 14.90,-
Bungalows Marbella Golf - Av. Gran Canaria 50 , Playa del Ingles € 15,-
Vista Flor Apartments - Av. Neckermann s/n, Maspalomas € 15.50,-
Los Salmones Apartments - Av. de Tenerife 2, Playa del Ingles € 15.60,-
   

Tenerife - nejlevnější ubytování

Hotel Green Park - Ur. Golf del Sur s/n, Golf del Sur - výhodná polopenze za € 20.95,- € 12.70,-
Sand Club Apartments - Ur. Golf del Sur s/n , Golf de Sur € 13.80,-
Aparthotel Alondras Park - Av. Jose Antonio Tavio s/n, Costa del Silencio € 15.80,-
Laguna Park II - Ur. Torviscas Alto s/n, Costa Adeje € 16,-
Bahia Parque Apartments - La Longuera, Los Realejos, Puerto de la Cruz € 16.50,-
Comodoro - Av. Juan Carlos I 30, Los Cristianos € 16.70,-
Hotel Internacional - Ur. La Asomada s/n, Puerto de la Cruz € 17.10,-
Tropical Park - Av. El Jable 41, Callao Salvaje € 17.20,-
Tropical - Cl Puerto Viejo 1, Puerto de la Cruz € 17.30,-
Pez Azul - Ur. El Botanico s/n, Puerto de la Cruz € 17.40,-

Fuerteventura - nejlevnější ubytování

Aparthotel Castillo De Elba - Ur. Costa Antigua, Caleta de Fuste € 11,-
Hotel La Piramide - Ur. Nuevo Horizonte s/n - doporučuji výbornou polopenzi za € 18.40,- € 11.10,-
Hotel Caleta Garden - Av. Juan Ramond Soto Morales 15, Caleta de Fuste € 14.80,-
Hostel Sol y Mar - Calle Primo de Rivera, Corralejo € 15,-
Atlantis Los Barqueros - Calle la Red 1, Corralejo € 15,-
Aparthotel Castillo Beach - Ur. Caleta de Fuste s/n, Caleta de Fuste € 15.95,-
Puerto Caleta Apartments - Cl 2A Avenida, Antigua, Caleta de Fuste € 16,-
Fuertesol - Ur. Caleta de Fuste s/n, Caleta de Fuste € 16,-
Castillo San Jorge - Ur. Caleta de Fuste s/n, Caleta de Fuste € 16.30,-
Morasol Apartments - Ur. Plane de los Albertos, Costa Calma € 16.50,-

<< cestování | GRAN CANARIA >>

                                                                                                     Copyright © LUKO2.com                                                  Kontakt - Mapa webu

Capri - Fuerteventura - Gran Canaria - Ibiza - Irsko - Kanárské ostrovy - Kypr - Madeira - Orlí hnízdo - Tenerife - Letenky - Ubytování - Půjčovna aut