Ibiza,Levné,Nejlevnější ubytování,Hotel,Hostel,Apartmán,Studio

LUKO2.com

LUKO2.com

Cestování

Levné letenky

Ubytování

Půjčovna aut

Zdymadla

Průvodce - Fotky,Rady,Tipy

Průvodce

>> Ibiza
>> Ibiza - počasí
>> Ibiza - informace, ceny
>> Ibiza - letenky, trajekt
>> Ibiza - cestování
>> Ibiza - ubytování
>> Ibiza - disco club, kluby
>> Ibiza - zajímavosti, výlety
>> Ibiza - pláže, letoviska
>> Ibiza - mapa
>> Ibiza - kniha návštěv, diskusní fórum

Sponzorované odkazy

 

Luko2 > cestování > IBIZA - LEVNÉ UBYTOVÁNÍ NA IBIZE, HOTEL, HOSTEL

Ostrov Ibiza - levné, nejlevnější ubytování, hostel, hotel, apartmán, studio

Možnosti ubytování

Ubytovacích možností je na Ibize nepřeberné množství. Od jednoduchého ubytování v apartmánu bez stravy přes standardní hotely nabízející plné penze až po luxusní pětihvězdičkové. Díky vyhlášenosti tohoto ostrova nepatří ceny zejména v hlavní sezóně vůbec k nízkým. Během méně vytížené zimní sezóny kdy jsou ceny relativně přijatelné, zde potkáte mnoho důchodců jak z UK, tak z Německa jako je tomu ostatně i na jiných místech v Evropě.

Kdo chce levně navštívit Ibizu a vychutnat si tak její krásy bez velkých nákladů, pak by se měl určitě vyvarovat letním prázdninovým měsícům červenec a srpen kdy ceny i za jednoduché ubytování letí do neskutečných výšin. Mohlo by se zdát že o běžné ubytování v apartmánech bez jídla nebude velký zájem, ale bohužel opak je pravdou. Veškerá mladina přijíždějící v létě vymést všechny místní taneční kluby si právě rezervuje tento druh ubytování který je úplně ideální pro noční radovánky a denní dohánění spánkového deficitu bez zbytečného navyšování rozpočtu za stravu.

Velice důležité je při výběru lokality ubytování dopředu vědět, zda budete po ostrově podnikat nějaké výlety nebo se po celou dobu pobytu povalovat na jednom místě. Některá nabízená letoviska se totiž nacházejí na konci světa odkud se jen těžko dá za jeden den podniknout výlet do nějaké nádherné zátoky na druhé straně ostrova. V případě že budete mít vypůjčené auto, pak není co řešit.

Jestliže chcete položku ubytování úplně vynechat a raději peníze investovat do mobility, pak v postatě není problém téměř kdekoliv najít nějaké opuštěné políčko kam se dá zaparkovat a rozbalit tam stan. I když se téměř všude nacházejí kamenné zídky které stěžují parkování, přesto lze taková místa v pohodě najít. Nutno je jen počítat s tím, že je tu živo dlouho do večera a místní se motají i pozdě v noci.

Nejlevnější ubytování

Při brouzdání na internetu zjistíte že se dá sehnat samostatné ubytování i přes různé české firmy které Vám jej zprostředkují. Ceny za týden se však pohybují mimo rozsah pojmu levného cestování a jedná spíše o pronájem komfortního bytu na delší dobu. Firmy si účtují sumy z říše snů a jsou stejně vysoké jako na Maledivách.

Ten kdo hledá opravdu nejlevnější ubytování, pak nalezne poměrně širokou nabídku v databázích klasických hostelových vyhledávačů. I když v nabídce není žádný klasický hostel, ale normální hotel nebo apartmán, přesto se nabídka pohybuje již od celkem příznivých € 9,- za osobu a noc. Ceny však platí mimo hlavní sezónu. V létě je nutno počítat s minimálně třikrát až čtyřikrát vyšší cenou. Odkazy na vyhledávače levného ubytování naleznete v sekci informace před cestou.

Kdo přijede těsně na začátku sezóny, nebo před jeho koncem a chce zvolit levné ubytování i s jídlem ve formě švédských stolů za rozumné peníze, pak nejlevnější nabídky nalezne v obsáhlých databázích celosvětového rezervačního systému. Ubytování s polopenzí se dá sehnat i za € 12.20,- za osobu a noc, což je na tuto vyhlášenou destinaci více než libová cena, ne-li nejnižší ve Středozemním moři vůbec.

V níže uvedené tabulce naleznete pět příkladů nejlevnějšího ubytování bez stravy a též s polopenzí řazené dle ceny s názvem hotelu a lokality kde je umístěn. Vše platí pro období před a po hlavní sezóně.

Nejlevnější ubytování bez stravy

Florida Centre - Carrer de Ramon i Cajal, 2, San Antonio € 8.95,-
Ok Hostel - Soledad Street, 30, San Antonio € 9,-
Hostal Torres - C/ Soledad, nº 30, San Antonio € 9,-
Hostal Norte - C/ Barcelona 7, San Antonio € 9.80,-
Aparthotel Tropic Garden - Urbanitzacio Cas Capita, Santa Eularia des Riu € 12,-
   

Nejlevnější ubytování s polopenzí

Club Can Bossa - Playa den Bossa - osobně vyzkoušen, poměr služby/cena je vynikající € 12.20,-
Hotel Marco Polo 2 - Avda de Portmany s/n , San Antonio € 16.25,-
Hostal Mar Y Huerta - Av. Es Canar s/n, Santa Eulalia € 17.40,-
Hotel Costa Sur - Port Des Torrent s/n, San Antonio € 20.20,-
Central Park - Avda. Portmany s/n, San Antonio € 22.50,-

<< cestování po Ibize | DISCO CLUB >>

                                                                                                     Copyright © LUKO2.com                                                  Kontakt - Mapa webu

Capri - Fuerteventura - Gran Canaria - Ibiza - Irsko - Kanárské ostrovy - Kypr - Madeira - Orlí hnízdo - Tenerife - Letenky - Ubytování - Půjčovna aut