Ibiza,Španělsko,Počasí na Ibize,Španělsku,Teplota moře,vody

LUKO2.com

LUKO2.com

Cestování

Levné letenky

Ubytování

Půjčovna aut

Zdymadla

Průvodce - Fotky,Rady,Tipy

Průvodce

>> Ibiza
>> Ibiza - počasí
>> Ibiza - informace, ceny
>> Ibiza - letenky, trajekt
>> Ibiza - cestování
>> Ibiza - ubytování
>> Ibiza - disco club, kluby
>> Ibiza - zajímavosti, výlety
>> Ibiza - pláže, letoviska
>> Ibiza - mapa
>> Ibiza - kniha návštěv, diskusní fórum

Sponzorované odkazy

 

Luko2 > cestování > IBIZA, FORMENTERA - AKTUÁLNÍ POČASÍ ONLINE

Ostrov Ibiza, Formentera - aktuální předpověď počasí online, teplota moře, vzduchu

Počasí na Ibize - kdy vyrazit

Pokud plánujete vyrazit na ostrov Ibiza a zatím se rozmýšlíte kdy je k tomu nejvhodnější volba, pak je velice důležité uvědomit si priority za kterými sem máte namířeno. Ačkoliv je na Ibize klima po celý rok díky Středozemnímu moři mírné, přesto se denní teploty pohybují v rozmezí 15 až 30 °C. V noci se pak v zimních měsících ručička teploměru zastavuje jen několik stupňů nad nulou.

Můžete sem vyrazit třeba v zimě, jelikož už v polovině ledna rozkvétají mandloně, nebo zvolit začátek sezóny v květnu, kdy je teplota vzduchu více než příjemná a dosahuje průměrných 23 °C. I když v této době voda ještě není dostatečně teplá ke koupání a ke karibskému koupání má hodně daleko, přesto je na Ibize relativně čilo a teplota vhodná k prozkoumávání ostrova. Odměnou Vám budou relativně nízké mimosezóní ceny a nepřeplněné pláže. Kdo je bílý jako lední medvěd nebude mít problém se spálit od poledních paprsků slunce. Stejně tak lze krásy ostrova Ibiza objevovat koncem září nebo v říjnu jen s tím rozdílem, že moře je stále teplé jak kafíčko, ale slunce zapadá poněkud dříve.

Kdo plánuje navštívit některé místní celosvětově proslavené disco kluby, pak by na Ibizu dříve jak začátkem června, kdy začíná hlavní sezóna jezdit neměl a kupovat si letenku na pozdní říjen už také nedává velký smysl, jelikož poslední taneční párty se odehrávají na konci září, případně na začátku října.

Dlouhodobá předpověď počasí

Statistiky z minulých let jednoznačně hovoří o průměrných více než 300 dnech slunečního svitu v roce, což zaručuje dostatek sluníčka téměř po celý rok s minimem dešťových srážek. Stejně tak je z tabulky patrné, že ani v srpnu nedosahuje teplota Středozemního moře hodnot které nabízí například teploučký Karibik. Ten je však poněkud z ruky a vyžaduje vyšší finanční nároky.

Ibiza, Formentera - Eivissa

I.

II.

III. IV. V. VI. VII. VIII. IX. X. XI.

XII.

teplota vzduchu ve dne 14,6 14,6 16,4 18,6 22,2 25,6 28,3 28,8 27,0 22,7 18,6 16,0
teplota vzduchu v noci 6,9 6,8 8,8 10,9 14,1 17,9 20,7 21,5 19,6 15,3 11,5 8,7
teplota moře, vody 14 13 14 15 17 21 24 25 24 21 18 15
sluneční svit - hodin/den 4,6 6,3 6,6 8,1 9,6 10,6 11,4 10,3 8,2 7,1 5,8 5,3
počet deštivých dnů 6 6 6 5 3 3 1 1 4 8 10 9

Aktuální počasí online - město Ibiza

Pokud Vás zajímá online předpověď počasí na několik následujících dní dopředu, pak odkazy na nejlepší servery zabývající se předpovědí počasí ve světě naleznete na stránce s informacemi na cestu. Stačí pouze do vyhledávacího políčka zadat název Ibiza a porovnat informace mezi jednotlivými zdroji, jelikož ty se občas mezi sebou rozcházejí zejména u dlouhodobé předpovědi počasí.

Jaká je aktuální teplota vzduchu, směr větru a tlak ve městě Ibiza (Eivissa) je patrno z obrázku:

  Ibiza - aktuální online počasí Ibiza

<< průvodce | INFORMACE >>

                                                                                                     Copyright © LUKO2.com                                                  Kontakt - Mapa webu

Capri - Fuerteventura - Gran Canaria - Ibiza - Irsko - Kanárské ostrovy - Kypr - Madeira - Orlí hnízdo - Tenerife - Letenky - Ubytování - Půjčovna aut