Letecká doprava,Letecké společnosti,Letiště,Low Cost Airlines

LUKO2.com

LUKO2.com

Cestování

Levné letenky

Ubytování

Půjčovna aut

Zdymadla

Doprava

Průvodce

>> železniční doprava
>> letecká doprava
>> silniční doprava
>> lodní doprava

Rezervace levné letenky

>> levné letenky

Aerolinie ve světě

>> letecké společnosti
>> low cost airlines - Evropa
>> low cost airlines - Amerika
>> low cost airlines - Asie
>> low cost airlines - Afrika
>> low cost airlines - Austrálie - Oceánie

Letiště - parkování zdarma

>> letiště Frankfurt
>> letiště Mnichov
>> letiště Berlín Schőnefeld

Sponzorované odkazy

 

Luko2 > cestování > LETECKÁ DOPRAVA

Letecká doprava

Letecká doprava

Levné letenky

Nákup levné letenky už dnes není doménou pouze kamenných obchodů, kteří donedávna byli jedinou možností jak si letenku zakoupit. S rychlostí rozvoje moderních technologií se jako houby po dešti také vyrojili internetové prodejny nabízející koupi levné letenky z tepla domova. Ale ne všechny vyhledávače nabízejí na stejné lince stejnou cenu a tak nezbývá než vyhledávat a vyhledávat. Další možností koupě, a u low cost dopravců vesměs jedinou, je přímo na jejich internetových stránkách. Pokud někdo plánuje využívat jejich služby častěji než pouze slavnostně, tak se vyplatí u nich zaregistrovat. Tím získáte velkou výhodu v podobě obdržení novinek či akcí přímo do Vaší elektronické schránky dříve než akce začínají, tudíž máte možnost koupit letenky jako jedni z mála nejlevněji. Jestliže hledáte levné letenky v různých koutech světa, pak doporučuji Mobissimo.com

Letecké společnosti

Společností které dnes působí na trhu letecké dopravy se každým rokem zvyšuje a pro běžného cestujícího je téměř nemožné aby si v dnešní době pamatoval všechny letecké společnosti. Navíc to není potřeba, jelikož v neposlední řadě téměř vždy rozhoduje cena, která je zákazníkovi nabídnuta a poté časové možnosti spojení do daného cíle. I když samozřejmě existuje v naší společnosti nespočet lidi, kteří upřednostňují nejdříve značku firmy, nebo alianci a až poté je na řadě cena. Nepředpokládám však že by tací lidé vůbec četli tyto stránky, a tak jsem jako variantu nejlevnější letecké přepravy sepsal seznam všech takovýchto aerolinií. Nízkonákladové letecké společnosti které operují nejen v Evropě nabízejí letenky za několika stokorun až po jednotky tisíc, a přesto všechny tyto letecké společnosti používají společné označení.

Letiště

Internetové stránky letiště odkud budeme odlétat, či naší cílové destinace jsou většinou nejrychlejší možností jak zjistit možnost přepravy mezi letištěm a nejbližším dopravním uzlem. Obzvláště  pokud využíváme okolní letiště v pohraničí, které jsou výhodná pro jejich konkurenčně výhodnější cenové tarify dopravců než oblíbené pražské letiště Ruzyně, kde pro velkou poptávkou o levné letenky společnosti nenabízejí tak často výhodné cenové akce. Nejbližším takovým leteckým přístavem poblíž českých hranic je letiště Berlin Schőnefeld, případně je nutné vyrazit až do Frankfurtu nad Mohanem, nebo Mnichova. Při cestě do velmi vzdálené destinace je nejvýhodnější Londýn Heathrow.

Zajímavé odkazy

Pro ty z Vás, které letecký druh přepravy okouzlil a máte zájem se o něm dozvědět nejnovější informace či řešíte problém koupě levných letek, tak na Airways.cz se můžete obrátit ve fóru na skupinu lidí pro které je přeprava letadlem hobby. Pokud hledáte databáze fotek letadel a aktuální dění kolem letecké dopravy, pak server Planes.cz je tím míste, které byste měli navštívit.

<< železniční doprava | SILNIČNÍ DOPRAVA >>

Sponzorované odkazy

 

                                                                                                     Copyright © LUKO2.com                                                  Kontakt - Mapa webu

Capri - Fuerteventura - Gran Canaria - Ibiza - Irsko - Kanárské ostrovy - Kypr - Madeira - Orlí hnízdo - Tenerife - Letenky - Ubytování - Půjčovna aut